Partnerzy forum: Bonusy bukmacherskie
BukZaplac.INFO Strona Główna BukZaplac.INFO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Typy z analizami.

Jak oceniasz podane typy?
Bardzo dobre
0%
 0%  [ 0 ]
Dobre
33%
 33%  [ 1 ]
W miare, chodź mogłyby być lepsze
66%
 66%  [ 2 ]
Słabe, autor się nie postarał.
0%
 0%  [ 0 ]
Niski kurs, nie warto.
0%
 0%  [ 0 ]
Bardzo słabe. Ciężko coś ugrać.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-07, 11:20   Typy z analizami.

Będę starał się podawać typy z analizami. Wiadomo, nie zawsze znajdzie się czas na podanie typów (mam tu głównie na myśli dni powszednie), aczkolwiek postaram się w miarę możliwości. Wszystkie kursy będę brał z Tobet.com. Mile widziane wszystkie komentarze i głosy oddane w ankiecie. <zacierarece>

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-07, 11:32   

Trabzonspor - Galatasaray

Typ: Trabzonspor

Kurs: 2.20

Co tutaj dużo mówić? Znakomita forma gospodarzy. Wygrywają mecz za meczem. Pną się w tabeli w górę bardzo szybko. Upatruję w nich naprawdę duży potencjał, o ile będą dalej grać to co grają. Zajmują 3 miejsce i wygrywając ten mecz wejdą na sam szczyt tabeli. Czego chcieć więcej od drużyny, która nie była upatrywana jako kandydata do mistrzostwa? Mają szansę na coś wielkiego i myślę, że z takim przekonaniem będą w dzisiejszym meczu grać. Galata, natomiast gra poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Zajmują 9 miejsce, co w przypadku takiego klubu jest wielką porażką. Muszą zacząć coś grać. Ale co mogą pokazać wychodząc naprzeciwko takiej drużyny, jak Trabzonspor. Forma nieziemska i gdzie upatrywać ich szanse? Jedynie szczęście w postaci niespodziewanej czerwonej kartki mogło by im pomóc w tym meczu. Mój typ 7/10, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Trabzonspor. Pozdrawiam

<plus> <plus> <plus> 2-0
Postawiłem na swoim koncie jeszcze handi 0-1 i też weszło (kurs 4,8 bodajże). Udał się ten typ. <10/10> <10/10>

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-08, 17:11   

Sparta Prague - Usti nad Labem
Typ: H(0 - 1) X
Kurs: 3.90

Czemu tak? Usti pokazuje bardzo defensywną grę na wyjazdach (czego dowodem jest dużo remisów w meczach na wyjeździe). Problem jest jednak w tym, że Sparta za żadne skarby nie odda meczu ze spadkowiczem. Muszą ten mecz wygrać chociażby jedną bramką. Będą atakować od początku, to nie ulega wątpliwości. Sądzę, jednak że Usti ustawione bardzo defensywnie, nie da sobie za dużo postrzelać. Może udać się im jeszcze skontrować i ustrzelić góra 1 bramkę, nie więcej. Bilans Usti na wyjazdach to 1-3-3. Sparta, jak na drużynę tej klasy, bardzo mizernie i tylko 3-1-2. Wygrana Sparty w tym meczu nie ulega wątpliwości zdecydowanie, tylko czy uda się im wygrać większą przewagą niż 1 bramką. Myślę, że nie. Typ 3/10, warto myślę zagrać za nie dużą stawkę. Pozdro! <zacierarece>

<minus> Trochę się przeliczyłem. 4-1 myślę, że wynik sprawiedliwy. Typ niestety nie trafiony.

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-11, 09:56   

Parma - Sampdoria
Typ: 2
Kurs: 3.1 (!)

Na dzisiaj wybrałem ten mecz, bo myślę, że Sampa poradzi sobie z Parma, a kurs jest jak na takie spotkanie bardzo wysoki. Parma ostatnia drużyna ligi. Sampa 7 drużyna, z tym że Cassano jeden z głównych aktorów widowisk, które funduje nam Sampdoria, jest na wylocie. Nie chcą już go w drużynie. Dokładnie nie wiem o co się rozchodzi, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. :) Napad Parmy nie spisuje się tak jak każdy by sie po nich spodziewał. Taki sławy jak Crespo, Paloschi czy Bojinov nie są w stanie ustrzelić zwycięstwa drużynie, jeśli nie mają z tyłu pomocy. Zenoni, stary już, Giovinco, zachwycający nas swoją grą w Juve, nie pokazuje tego samego w zespole Parmy. Brakuje mu wsparcia w linii pomocy. Oprócz tych dwóch nazwisk, na próżno szukać kolejnych zawodników wyróżniających się. Zwycięstwo Sampdorii upatruje w bramkach Pazziniego. Ma ten instynkt i tylko patrzeć jak w przerwie zimowej, bądź następnej letniej zmieni klub na jedną z światowych sław. Ma bokach najprawdopodobniej zagrają Koman i Guberti. Bramka, bez wątpliwości, Curci, a w obronie na bokach Ziegler i Zauri. Nie najgorzej, prawda? Dodając do tego w środku obrony Lucchiniego, a przed nim, w pomocy, Tissone, myślę, że ta mieszanka jest wystarczająca na zespół jak Parma. Trochę wątpliwości co do tego meczu, mam przez fakt, że obie drużyny dużo remisują. Parma u siebie, a Sampa na wyjazdach. (czyli tak jak jest w dzisiejszym meczu). Ale po mimo to, jednak bardziej przekonują mnie goście, a typ określam na 7/10 trafny. Warto zaryzykować małą stawkę i zagrać po takim kursie jak widać u góry. Ja tak właśnie robię. Pozdro.

<minus> Ostatnie minuty i nie potrzebna strata bramki. ;/ Wynik 1-0

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-13, 11:30   

Robin Söderling - Michael Llodra
typ: 2
kurs: 2.50

Myślę, że typ warto bardzo dużej uwagi. Można zaryzykować sporą kwotę na ten mecz, bo myślę, że Llodra wygra ten mecz w wielkim stylu, jak poprzednie. Rozpracował już Djokovicia, a wczoraj po szybkim pojedynku Davydenke. W obu przypadkach rywale stawiali opór tylko w pierwszym secie, drugi set natomiast to już absolutna dominacja Llodry. Soderling z kolei, dobry serwis, szybki forehand, niezła precyzja, ale forma nie ta co kiedyś. Jeśli przeciwnik stawia mu opór, ma bardzo duże problemy z przeciwstawieniem mu się, a przełamanie serwisu bardzo mu nie leży. Zwłaszcza z rywalem, który dysponuje szybka zagrywką. Taką ma Llodra. Olbrzym z Francji, serwuje bardzo mocno i nie pozwala siebie przełamać w łatwy sposób. Po szybkim serwisie, szybko przemieszcza się pod siatkę i kończy zagrania na swoją korzyść. Technicznie też mu nic nie brakuje, w jego wykonaniu oglądamy dużo zagrań technicznych, a w tym turnieju, także bardzo skutecznych zagrań. Taki wysoki kurs to jest dar od bukmacherów i nie zagranie go myślę, że będzie głupotą. Polecam ten typ, warty jest zagrania, sam już to zrobiłem i czekam na rozstrzygniecie, moim zdaniem na korzyść Llodry. Typ 7/10. <zacierarece> <zacierarece>

<minus> Bardzo zacięty mecz, nie wiele Francuzowi brakowało do wygrania pojedynku. Niestety, w ostatnim secie, w tie breaku uległ 8-6 ;/ żal Francuza, ale taki życie. 2-1 dla Soderlinga
Ostatnio zmieniony przez Przezdziak 2010-11-14, 10:43, w całości zmieniany 1 raz  

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-13, 11:41   

Michal Przysiezny - Lukas Lacko
typ: 1
kurs: 2.00

Finał challengera w Ortisei. Polak, Przysiężny zagra z Lacko. Ołówek dobrze gra w tym turnieju, od początku był wymieniany w gronie jednych z lepszych. Potwierdził to wygrywając pojedynki i dostając się do finału. Głównym atutem jest zagrywka. Dużo asów, a jeśli wejdzie pierwsze podanie, to praktycznie 90% szans, że punkt będzie jego. Dużo zależy od skuteczności pierwszego podania. To może, a moim zdaniem będzie, klucz do zwycięstwa Polaka. Walczy on o miejsce w pierwszej 100 rankingowej. Dla Polaka to nie lada sukces. Lacko, wczoraj po bardzo ciężkim pojedynku pokonał Bolelliego. Słowak, miał nie lada problem, aby z nim sobie poradzić. W dzisiejszym pojedynku, zmęczenia na pewno troche wyjdzie. Zapewne Lacko nie zagra takiej partii jak w meczu wczorajszym. Lacko, zawodnik leworęczny. Kolejne utrudnienie dla Przysiężnego. Nie od dzisiaj wiadomo, że gra z zawodnikami leworęcznymi jest trudniejsza. Obu zawodników w rankingu dzielą 2 pozycje. Wyżej jest Ołówek. Czy po tej konfrontacji kolejność będzie odwrotna? Moim zdaniem nie. Michał w tym turnieju upatruje swoją przepustkę do świata wielkiego tenisa. Wygrywając ten turniej, a z taką formą jaką prezentuje jest to jak najbardziej możliwe, będzie miał okazję spotkać się z czołówką tenisa światowego. Typ w moim przekonaniu 6/10. Oby się udało.

<plus> 2-0. Ołówek wygrał cały turniej! Mam nadzieję, że jego wysoka forma się utrzyma. 7-6, 7-6 . Czego mogli chcieć więcej kibice? <10/10>
Ostatnio zmieniony przez Przezdziak 2010-11-14, 10:44, w całości zmieniany 1 raz  

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-13, 11:51   

Roger Federer - Gael Monfils
typ: dokładny wynik 2-0
kurs: 1.50

Czy Fedex rozjedzie kolejnego rywala w drodze o tytuł? Hmmm ciekawe, ale moim zdaniem tak też się stanie. Wszystkie pojedynki w Paryżu wygrał 2-0, jest w fenomenalnej formie, prawie jak za dawnych lat. Podczas nieobecności Nadala to on będzie królował. Musi wykorzystać ten fakt i on o tym dobrze wie. Monfils to duża zagadka jak dla mnie na tą chwilę. Jest bardzo sprawny fizycznie, niesamowicie wybiegany, ale co do jego techniki można mieć sporo zastrzeżeń. Szczerze powiedziawszy nie podoba mi się jego gra. Tak jakby z przypadku. Wygrał z Murrayem, nie lada wyczyn, choć Murray ma lekką obniżkę formy. Wygrał z Verdasco-Hiszpan grał na prawdę nie na miarę swoich możliwości. Możecie powiedzieć, że jestem bardzo wrogo nastawiony do Monfilsa, ale takie jest moje zdanie, że w czołówce światowego tenisa nie ma dla niego miejsca. Nie gra na miarę Soderlinga, a tym bardziej Federera. Nie umywa się do nich. A to, że dostał się do tej fazy to jest zwykłe szczęście. Na dzisiejszym spotkaniu skończy się te szczęście, po sromotnej porażce z Rogerem. Technika i doświadczenie wygra z fizycznością i młodzieńczą fantazją Monfilsa. Typ 8/10

<minus> Wielki mistrz uległ. ;/ Szczerze powiem, ale na początku nie chciało mi się w to wierzyć, jak zobaczyłem jakim wynikiem zakończył się ten mecz. 2-1 dla Monfilsa to na prawdę wielkie zaskoczenie. Już sam nie wiem czy on ma taką niebywałą formę, czy aż takie szczęście, żeby wygrywać z najlepszymi. :((

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-15, 15:06   

Jiri Vanek - Dominik Hrbaty
kurs: 3.55

Stosunek pojedynków 1-1. Obaj przeciwnicy mają po 32 lata, to już nie jest młodość, raczej zbliżają się do końca swoich karier. Hrbaty zdecydowanie bardziej bogata i opiewająca w sukcesy kariera. Od maja tego roku, nic nie udało się Dominikowi wygrać. Żadnego pojedynku nie miał dobrego, Jiri natomiast od 3 spotkań nie wygrał. Ten pojedynek na pewno będzie zacięty, to są dwaj zawodnicy z bardzo niskiej półki. Prezentują podobny poziom. Myślę, że pojedynek będzie 3 setowy i jestem skłonny powiedzieć, że Vanek jest w stanie wygrać ten pojedynek o ile wygra pierwszego seta. Trudno jest się wypowiadać na temat takich nie znanych osobistości, aczkolwiek co mogłem to znalazłem na ich temat. Ostatni pojedynek między nimi był we French Open, a wygrał go właśnie mój dzisiejszy faworyt. 2-0, a w poszczególnych setach 7-6, 6-2. 3/10 daje, mam nadzieje, że typ będzie trafny. Kurs wysoki, więc opłaca się spokojnie zagrać. Spory value, grzechem byłoby nie skorzystać. Życzę szczęścia.
<zacierarece> <zacierarece> <zacierarece>

<minus> Początkowo chciałem postawić z handi +1,5 i taki zakład wszedłby. A tak Jiri przegrał 2-1. Ostatni set bardzo, bardzo słaby w jego wykonaniu.

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-18, 20:06   

Efes Pilsen - CSKA Moscow 1.70 <plus>
Chambery Savoie - Nantes H(0 - 5.5) 1.95 <minus> jedna bramka ....;/

Dwa typy, bez analizy tym razem. Efes silny, Nantes dobry kurs. Warto zagrać. Ja osobiście zagrałem dubla.
<zacierarece>

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-19, 13:22   

Legia Warszawa - Arka Gdynia
kurs:1.48

Szybko trzeba łapać się za ten typ, bo kursy lecą na łeb na szyję. Zdecydowanym faworytem jest w tym spotkaniu Legia. Mimo porażki z Wisłą Kraków, podopieczni Macieja Skorży na pewno w tym meczu będą chcieli pokazać to co potrafią i udowodnić, że mecz z Wisłą to była jednorazowa wpadka. Mają potencjał. Grają dobrze, a forma z początku sezonu to już przeszłość. Widziałem ich kilka meczy i na prawdę grają ciekawie. Nie upatruję szans Arki na wygranie tego meczu. Powód: różnica klas, zawodnicy z wyższej półki grający w Legii, a przede wszystkim cały stadion za Warszawiakami. Kontuzjowani Choto, Chinyama na pewno nie zagrają. Przewiduję, że w bramce Skorża wystawi Machnowskiego, który może nie zachwyca, ale widać po nim, że będą z niego ludzie. Napad Kucharczyk, bądź co raz lepiej spisujący się Mezenga. Forma Bruna może mieć powiązanie z jego sprawami prywatnymi. Otóż jego żona właśnie podpisała kontrakt z Politechniką Warszawa, mężowi będzie zależało, aby wypaść w oczach trenera jak najlepiej i pozostać w Warszawie. W pomocy nie zachwiane miejsce ma Vrdoljak, prawa strona to Manu, lewa najprawdopodobniej Szałachowski, którego wspierać będzie z linii obrony Kiełbowicz, zawodnik zdaniem komentatorów przeżywający drugą młodość. Środek uzupełni jeszcze najprawdopodobniej Radović, także będący w niezłej formie. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż Arka jest uważana za zespół mający najlepszą obronę w lidze dotychczas. Moim zdaniem ta obrona powoli się już kończy, a pokazał to mecz z Polonią Bytom tydzień temu. Słabiutka Polonia ustrzeliła 2 bramki niby najlepszej obronie w lidze. To pokazało jak ta obrona jest najlepsza. Typ 9/10, a dobrym rozwiązaniem jest jeszcze postawienie na Legię w handi -1,5 (6/10).

Tekst poprawiony o zdanie eksperta na temat Legii Warszawa. Pozdro dla niego <respect> .

<plus> Ekspert się nie pomylił, aczkolwiek Legia jakoś nie zachwycała swoją grą. Momentami nawet wyglądało to nieciekawie. Ważne, że typ trafiony i pewne zwycięstwo Legionistów. Wynik: 3-0

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-20, 15:20   

Manchester United - Wigan H(0 - 1) 1.6 <plus>
Alexandre Kudryavtsev - Martin Klizan 2.02 <plus>
Bjorn Phau - Jerzy Janowicz 2.20 <plus>
Bcc-Nep Castellana Grotte - M. Roma Volley 1.95
<plus>

Podaje 4 typy z czego jeden omówię krótko.

Alexandre Kudryavtsev - Martin Klizan

Klizan młody Słowak, u siebie gra bardzo dobrze. Nerwowość to mu zawsze przeszkadzało w pokazaniu czegoś na prawdę dobrego. U siebie w Bratysławie czuje się bardzo dobrze, kibice są za nim. Wyeliminował nerwy i gra swoje. Pokazuje swoją technikę, a ma jej sporo. Myślę, że to on wygra, a typ 7/10 daję mu. Na wolnych kortach powinien Alexandra pokonać i to 2-0.

Elegancko wszystko powchodziło. :D Klizan z problemami, ale pokazał klasę i dobrze grającego Alexandra pokonał 2-1. Ciężki bój stoczyli panowie. <zacierarece> <zacierarece> <zacierarece>

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-21, 14:49   

Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia 1.43 <plus>
Iskra Odintsovo - Kuzbass Kemerovo H(0 - 1.5) 1.60 <plus>
Robin Söderling - Andy Murray (powyżej: 23.5) 1.90 <minus>
Marmi Lanza Verona - Lube Banca Marche Macerata H(1.5 - 0) 2.00 <plus>
Tonno Callipo Vibo Valentia - Sisley Treviso 1.60 <minus>
Jerzy Janowicz - Conor Niland 1.60 <minus>

Analize zamieszczę później. Powód: brak czasu.
Ostatnio zmieniony przez Przezdziak 2010-11-22, 14:09, w całości zmieniany 2 razy  

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-21, 15:47   

Jerzy Janowicz - Conor Niland

Finał Jurka i duża szansa na tytuł. Nie da się ukryć, że jest faworytem w spotkaniu z Nilandem. Wczoraj ładnie wygrany pojedynek z Phau. Mimo iż był stawiany na przegranej pozycji, udało mu się w dobrym stylu wygrać 2-0. Dzisiaj z ogromnymi szansami na sukces, na pewno będzie się starał. Niland wczoraj wygrał pojedynek przez walkower z Beckiem. W h2h Janowicz wygrywa 1-0. Obecnie Niland jest wyżej w rankingu, ale sądzę, że to się szybko zmieni patrząc jak prezentuję się nasz rodak. 20-latek pnie się bardzo szybko w górę i tylko patrzeć, jak będzie pukał do bram pierwszej 100. Janowicz dysponuje dobrą zagrywka, ciężką w odbiorze. Reszta to już umiejętności techniczne i fizyczność. To czego Janowiczowi na tym poziomie też nie brakuje. Salzburg moim zdaniem należy właśnie do niego. Powodzenia.

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-21, 15:49   

Reszta typów bez analizy. Te typy, które podałem, sam wykorzystałem w dniu dzisiejszym. Zobaczymy z jaką skutecznością je dobrałem.

Przezdziak 
vivere militare est

Wysłany: 2010-11-22, 15:06   

Rafael Nadal - Andy Roddick 2-0 2.00 <minus>
D. Nestor/N. Zimonjic - W. Moodie/D. Norman 2-0 1.75 <plus>
Lugi HF - H 43 H(0 - 2.5) 1.50 <plus>
Timo Nieminen - Michal Przysiezny 1.28
<plus>
Ostatnio zmieniony przez Przezdziak 2010-11-25, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu