Partnerzy forum: Bonusy bukmacherskie
BukZaplac.INFO Strona Główna BukZaplac.INFO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania dotyczące konkursu
Autor Wiadomość
rudolf88
ravoldi88

Wysłany: 2013-02-19, 13:44   

mecz odbył sie na przełomie 18 i 19.jesli admin miałby zastrzezenia powinien to wczoraj zrobić gdy podsumowywał wynik poprzedniego typera.Typ już był wstawiony.

Admin 
Administrator

Wysłany: 2013-02-20, 01:31   

Spotkanie Cilic - Dodig nie byłoby zaliczone. Rozpoczęło się po godz. 23-ej, decyduje data rozpoczęcia meczu.

I tak na przyszłość, zaliczone byłoby spotkanie, które awizowane byłoby na późne godziny wieczorne naszego czasu (dzień w którym wybieramy Lidera), a rozpoczęło się z powodu lekkiego opóźnienia, już po północy dnia następnego.

ziarnoo

Wysłany: 2013-03-11, 11:50   

czy lista za luty została wysłana do sponsora?

Admin 
Administrator

Wysłany: 2013-03-14, 03:09   

Lista została wysłana do Betsafe, ale dopiero dziś. Przepraszamy za zwłokę.

rudolf88
ravoldi88

Wysłany: 2013-04-04, 12:32   

Kiedy mozna sie spodziewać nagród za marzec?

Admin 
Administrator

Wysłany: 2013-04-08, 16:25   

Lista została wysłana. Myślę, że doładowanie może nastąpić jutro, pojutrze.

darotg

Wysłany: 2013-04-25, 09:19   

Bodzio napisał/a:
darotg napisał/a:
Chyba się kolega pospieszył z tym typem:

- 21 kwietnia podawaliśmy typy by wybrać nowego lidera,
- 23 kwietnia administrator wskazał mnie na tą zaszczytną funkcję :) i w tym dniu podałem mój pierwszy typ
- 24 kwietnia zgodnie z regulaminem wykorzystałem pierwszą i ostatnią możliwość przerwy w podawaniu typów, dlatego według mnie wciąż jestem w grze

Zapoznaj się z regulaminem !!! 21 zostałeś liderem - 22 nie podałeś typu (miałeś prawo - dzień przerwy). 23 oddałeś typ ale 24 nie oddałeś. Dzisiaj tj. 25.04 wybierany jest nowy lider !

Liderem zostałem w momencie wyznaczenia mnie na lidera przez moderatora, a więc w dniu 23 kwietnia. Gdyby administrator podsumował typy w dniu 22 to oczywiście od 22 rozpocząłby się cykl. W końcu nie mam obowiązku sprawdzania cudzych typów i samozwańczego ogłaszania się liderem. Chyba że wskażesz mi taki punkt w regulaminie. Najlepiej proszę o rozstrzygnięcie tej sprawy przez najwyższą instancję, czyli przez moderatora i o zamieszczenie odpowiednich zapisów w regulaminie, by nie było wątpliwości co do tej kwestii.

Z regulaminu : 'Liderem konkursu zostaje osoba, która trafi zdarzenie z najwyższym kursem w danym dniu (w przypadku trafionych spotkań z identycznym kursem, zwycięzcą zostaje użytkownik, który podał typ wcześniej). Nie obowiązuje minimalny kurs zdarzenia. Lider przez kolejne dni konkursu zobowiązany jest do zamieszczania jednego typu na dany dzień." - nie ma absolutnie żadnego zapisu, że zostajesz liderem wtedy kiedy moderator to ogłosi ... bez przesady. Dla mnie sprawa oczywista i nie będę dłużej się nad tym rozwodził :)

Jako osoba uprawniona możesz na tym forum wszystko, co nie oznacza, że wszystko co robisz jest słuszne. Według mnie zasady powinny być jasne i bez możliwości interpretacji przez graczy. Teraz już wiem, że sam muszę sprawdzać typy innych niezależnie czy zrobi to administrator i obwołać się liderem i tak będę robił w przyszłości - chyba, że zostanę zbanowany przez Najwyższą Instancję za zbytnie filozofowanie ... <boissie>

ziarnoo

Wysłany: 2013-04-27, 09:49   

proszę Admina o sprawdzenie typu z dnia 25. - użytkownik mln trafił najwyższy kurs w tym dniu i to on powinien zostać liderem, a nie Bodzio, który podał dwa typy, a że jest modem to bezczelnie nagina regulamin dla własnych korzyści

Bodzio 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2013-04-27, 20:26   

ziarnoo napisał/a:
proszę Admina o sprawdzenie typu z dnia 25. - użytkownik mln trafił najwyższy kurs w tym dniu i to on powinien zostać liderem, a nie Bodzio, który podał dwa typy, a że jest modem to bezczelnie nagina regulamin dla własnych korzyści

Daj chłopie już spokój , bo chyba ci ostatnio nic nie wychodzi i szukasz winnych oraz spisków i niestworzonych historii niczym Macierewicz o Smoleńsku ... Mecz użytkownika mln odbył się 26.04 o godzinie 12:30 - sprawdź sobie. Twoje posty to nic więcej tylko czysty spam także oszczędź nam tych wypocin i pisz gdzie indziej jak Ci sie nie podoba lub kieruj bezpośrednio swoje skargi i żale do Admina. <smutny>

Admin 
Administrator

Wysłany: 2013-04-29, 17:29   

Spotkania: Robredo - Berdych oraz Nishikori - Ramus zostały przeniesione na następny dzień. Niestety, istnieje małe ryzyko właśnie przy wybieraniu spotkań tenisowych. Powyższe typy brały udział przy wyborze Lidera, w dniu 26.04. Typy byłyby uznane, gdyby spotkanie zostało lekko przesunięte i zakończyło się w w tym samym dniu turniejowym.

ziarnoo

Wysłany: 2013-04-29, 20:02   

czemu wcześniej nie zamieszczacie tego typu informacji w regulaminie, skoro tak ładnie je precyzujecie teraz po fakcie?

rudolf88
ravoldi88

Wysłany: 2013-05-07, 10:07   

otrzymał ktoś doładowania konta??

Bodzio 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2013-05-07, 11:53   

Chyba lista jeszcze nie poszła do betsafe bo nie ma podsumowania

Admin 
Administrator

Wysłany: 2013-05-10, 18:23   

Zwycięzców z kwietnia, jak i pozostałych, proszę o podanie maila, którego używacie w Betsafe w tym temacie.

Czekamy do 13.05 (poniedziałek) do godz. 20:00. Kto nie zdąży, otrzyma doładowanie dopiero w czerwcu.

Do tej pory z listy, maila podał jedynie harry2512.

rudolf88
ravoldi88

Wysłany: 2013-07-01, 08:35   

czy nie powinien być wybierany dzisiaj lider?w regulaminie jest mowa o podaniu typu do godz 20.

Odpowiedz do tematu