Partnerzy forum: Bonusy bukmacherskie
BukZaplac.INFO Strona Główna BukZaplac.INFO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ATP & WTA luty 2014
Autor Wiadomość
kokocz

Wysłany: 2014-02-17, 17:45   ATP & WTA luty 2014

Dyscyplina: Tenis, ATP Marseille
Mecz: Kamke T. - Edmund K.
Data: 18.02.2014 20:30
Typ: 2:0
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Turniej we francuskiej Marsylii rozgrywany na nawierzchnii twardej. Zagrają ze sobą doświadczony Niemiec Tobias Kamke, który obecnie plasuje się na 89 pozycji w rankingu ATP, lecz oglądając możliwości Niemca można śmiało sądzić, że jeszcze znacznie poprawi swoją pozycję. Jego przeciwnikiem w meczu dnia będzie 19 - latek z Wielkiej Brytanii - Kyle Edmund. Obecnie 322 na świecie. Powiem szczerze, że nie wiem jak dokładnie gra ten młodziak, ale patrząc na jego przeciwnika uważam, że jest to zbyt wysoki poziom. Mimo, że w tym roku zaliczył już 2 finały, a jeden nawet wygrał, to nie były to jakieś duże turnieje. Obydwa w USA, najpierw na swojej drodze pokonał Evana Kinga, później Jean-Yves Aubone, Fritza Wolmaransa, Dariana Kinga, a w finale pokonał Yoshihito Nishioka. Nie są to znane nazwiska, a przynajmniej żaden z nich nie prezentuje chociażby zbliżonego poziomu do umiejętności Niemca. Dodam tylko, że w kolejnym turnieju także mało znane nazwiska, może oprócz Rumuna Victora Crivoi, z którym Edmund przegrał w finale 7:6, 5:7, 0:6. Po tych turniejach w USA przylot do Francji i od razu porywa się na głęboką wodę, ogromny przeskok i myślę, że szybko zostanie sprowadzony na ziemię. Gra z doświadczonym Niemcem, który w tym roku nie pokazał się jeszcze z dobrej strony, przegrywając 6:7, 7:5, 2:6, 4:6 z Jackiem Sockiem podczas Australian Open, a później porażka w Montpellier z 50 na świecie Joao Souzą 6:3, 1:6, 4:6. Dodam tylko, że pod na początku roku Niemiec urwał seta Nadalowi. Niemiec lubi szybkie nawierzchnie. Podsumowując, widoczny znaczny poziom klas obydwu zawodników i nie spodziewam się tutaj nawet wyrównanych setów. Typuje pewne zwycięstwo Kamke w dwóch setach.

kokocz

Wysłany: 2014-02-19, 01:05   

Kamke wygrał 7:5, 6:1 <plus>

Dyscyplina: Tenis, ATP Astana
Mecz: Mertl J. - Dustov F.
Data: 19.02.2014 07:30
Typ: Mertl
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Druga runda turnieju w kazachskiej Astanie, na nawierzchni twardej. Zagrają ze sobą Farrukh Dustov z Uzbekistanu oraz Jan Mertl z Czech. Uzbek w rankingu 227, Czech 197. Niby patrząc na ranking obydwu Panów nie ma widocznej dużej różnicy, jednak w mojej ocenie jest i to na korzyść Czecha. Wiadomo nie są to jakieś znane nazwiska, jednak znacznie częściej obił mi się o uszy Mertl. Ostatnio zaliczył ćwierćfinał w Quimper pokonując małoznanego Halysa oraz lepiej znanego Szwajcara Laaksonena, aby później ulec Gillsowi Mullerowi w dwóch tiebreakach (do 7 i do 6, świetny serwis obydwu i ani jednej szansy na przełamanie dla nikogo). Wcześniej w Niemczech dotarł do finału przegrywając w nim z Thomasem Schoorelem 4:6, 7:6, 4:6. Wcześniej pokonał Torebko, Kerna i Michalicke. W Heilbronn przegrał w 1 rundzie turnieju głównego z Berrerem w wyrównanym 3-setowym meczu. W kwalifikacjach uporał się z Knittelem, Martim i Martinem Fischerem. Dustov w tym roku zaczął grać od lutego i zaliczył puki co zaledwie 2 mecze, obydwa przegrywając. Najpierw z Martinem Fischerem 1:6 2:6 (tym samym, z którym miesiąc temu wygrał Mertl), a później Uzbek przegrał z Arnaboldim 6:7, 4:6. Chyba jeszcze Dustov nie będzie na tyle ograny, żeby mógł poważniej myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu. Poza tym Mertl zdaje się być lepszym zawodnikiem. W pierwszej rundzie Czech wygrał z nieznanym mi Biryukovem w trzech setach, natomiast Dustov pokonał młodego, ale ciekawie grającego Khachanova, który ostatnio jest zupełnei bez formy. Podsumowując, nie widzę tutaj atutów po stronie Dustova na zwycięstwo.

Odpowiedz do tematu